Dantų implantai skirti tam, kad išvengtumėte dar didesnių rūpesčių

Netekus bent vieno danties, laikui bėgant, gali kilti ir kitų sveikatos problemų. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai negali būti susiję, tačiau, deja, yra priešingai. Pacientai negali laukti ir tikėtis, kad tai nesukels sveikatos problemų. Ištraukto danties vietoje atsiradusi tuštuma neigiamai veikia viso žandikaulio struktūrą ir kitų šalia esančių dantų padėtį. Trumpiau tariant, kiti dantys netenka buvusios atramos, susistumia arčiau vienas šalia kito, bandydami užpildyti atsiradusį tarpą. Šis atvejis pasitaiko labai dažnai, ir jam spręsti yra taikomas momentinis dantų implantavimas, kurio tikslas – vėl suteikti dantims tinkamą atramą.

Tai tikrai nėra vieninteliai neigiami veiksniai. Kartais nutinka taip, kad prarasti dantys įtakoja ir žandikaulio deformaciją ir žmogaus žandų pasikeitimą, pvz., jie įdumba. Be to, negalima pamiršti, kad, nebeturint danties, pamažu prarandamas kaulas – jis nyksta, todėl būtina į dantų priežiūros specialistus kreiptis pačiu laiku, kol kaulas dar nėra sunykęs ir jo yra pakankamai, kad būtų galima įgręžti implantą.

Jei turite visus dantis, jums gali būti sunkoka įsivaizduoti, ką reiškia netekti bent vieno danties. Kai burnoje turime visus dantis, tinkamai sukramtyti maistą mums yra įprastas dalykas. Tačiau žmogus, kuris neturi danties ir dar nesusidūrė su tuo, ką gali pasiūlyti dantų implantai, maisto kramtymui turi skirti dar daugiau laiko ir tuo metu susiduria su labai dideliais nepatogumais. Kartais nepavyksta maisto sukramtyti taip, kaip iš tikrųjų reikėtų, todėl gali pablogėti virškinimas. Ne veltui sakoma, kad maistą reikia valgyti iš lėto ir jį labai gerai sukramtyti.

Akivaizdu, kad kuo daugiau dantų prarandama, tuo sudėtingiau yra valgyti. Ir tai yra susiję ne tik su minėtais galimais virškinimo sutrikimais, bet ir su negalėjimu valgyti norimo maisto. Tokiais atvejais kai kuriems žmonėms tenka atsisakyti tam tikrų maisto produktų, nes jie nebepajėgia jų sukramtyti.

Ką jau kalbėti apie tai, kaip tokie žmonės varžosi bendrauti ir kalbėtis su aplinkiniais. Tai tikra problema, kuri neleidžia pilnavertiškai gyventi. Žmonės bijo šypsotis, kalbėdami stengiasi prisidengti burną ranka ir tiesiog vengia žmonių. Socialinis veiksnys šiuo atveju yra labai svarbus. Kaip matote, problemų kyla tiktai nemažai, todėl dantų implantai gali būti geriausia išeitis, kurią galime pasirinkti tokiais atvejais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *