Organinis stiklas visoms Jūsų reikmėms: kodėl tai naudinga ekologijai?

Organinis stiklas yra medžiaga, kurią galima be galo perdirbti, taip pat pakartotinai naudoti ir pakartotinai užpildyti – mažina atliekų kiekį ir taupo gamtos išteklius.

Ekspertų teigimu, organinės kilmės stiklas yra tvarus pasirinkimas visoms reikmėms: gamybai, pakavimui, maistui, gėrimams, kosmetikai ir farmacijos produktams laikyti bei ilgalaikei ekonominei ir socialinei vertei sukurti.

Pramonė jau nuėjo ilgą kelią mažindama gamybą – dabar stiklas yra 30 % lengvesnis ir 70 % mažiau energijos suvartojantis nei prieš penkiasdešimt metų, tačiau šiandien keliamas dar vienas ambicingas tikslas – pasiekti nulinį anglies dvideginio išmetimą. Stiklas čia gali labai pasitarnauti.

Kodėl pakuotės poveikis aplinkai yra svarbus?

Tvarumas yra svarbiausias politinis ir socialinis aspektas, todėl įmones reikia įvertinti, kaip jos veikia. Aplinkosauginis sąmoningumas pastaraisiais metais išaugo, nes įmonės ir vartotojai vis labiau suvokia savo sprendimų poveikį planetai, o politikos formuotojai priima sprendimus ir nustato politikos sistemas, kurios tai paremtų.

Svarbų vaidmenį čia vaidina stiklo pakuotė. Nors daugumos gaminių saugumui ir stabilumui užtikrinti būtina pakuotė, didžioji jos dalis yra skirta vienkartinei ir neperdirbamai. Tačiau daugelis vartotojų ir įmonių jau renkasi tvaresnius būdus, kad sumažintų atliekų kiekį ir sumažintų jų poveikį aplinkai.

Organinis stiklas, kaip 100 % perdirbama ir daugkartinio naudojimo medžiaga, gali būti patikimas sąjungininkas šioje kelionėje. Stiklo pramonė turi privilegiją dirbti su medžiaga, kuri turi unikalių tvarumo privalumų ir yra visiškai tinkamas pakavimo sprendimas.

 Pagamintas iš tvarių medžiagų

Organinės kilmės  stiklas gaminamas iš gamtoje randamų žaliavų, tokių kaip smėlis, sodos pelenai ir kalkakmenis, taip pat perdirbtas stiklas (žinomas kaip duženas). Šios žaliavos gaunamos iš vietinių ir tvarių šaltinių, gerbiant planetos ekosistemas ir laikantis griežtų specifikacijų.

Lengvai perdirbamas

https://e-heliopolis.lt organinis stiklas yra viena iš geriausių medžiagų įvairioms Jūsų reikmėms. Ji gali būti be galo perdirbama uždaroje grandinėje nuo butelio iki butelio. Pagamintas stiklinis butelis tampa pirminiu ištekliu, reikalingu naujiems buteliams gaminti – tai taupo išteklius, energiją ir mažina anglies dvideginio išmetimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *