Ergonomiški įrankiai ir sodo prekės Jūsų komfortui

Sodininkystė ir sodo prekės yra ne tik naudingas hobis, jis taip pat naudingas jūsų fizinei ir psichinei sveikatai. Tačiau jei turite judėjimo problemų, sodininkystė ir kita fizinė veikla gali tiesiog skaudėti nugarą.

Daugelis žmonių nežino, kad sodininkystė laikoma lengva ar vidutinio sunkumo treniruote. Nukritusių lapų grėbimas, dirvos įdirbimas, ravėjimas, genėjimas ir tt – tai panašūs į kardio pratimus, tokius kaip bėgiojimas ar greitas ėjimas.

Paprasčiau tariant, ilgas darbas sode sudegins daug kalorijų ir jums reikia tinkamų įrankių, kad veikla mažiau vargintų sąnarius. Štai čia atsiranda ergonomiški įrankiai. Kas yra ergonomiška sodininkystė? Kuo sodasirnamas.lt sodo įrankiai skiriasi nuo įprastų?

Sodo darbai dažnai atliekami atsistojus, pritūpus, klūpint ir pasilenkus. Šie veiksniai bus svarbūs, kai domina kokybiškos sodo prekės ir ieškomi tinkami sodo įrankiai:

  • Ergonomiškos rankenos: ar daug klūpite dirbdami sode? Jei atsakymas yra teigiamas, turite atkreipti ypatingą dėmesį į sodo įrankių rankenas. Rankenų forma ir sukibimas yra svarbūs, kai klūpote, nes jums reikia daugiau plaštakos, riešo ir dilbio atramos. Siūlome rinktis įrankius su dviejų rankų rankenomis, kad galėtumėte dirbti efektyviau. Pasirinkite sodo įrankius, kurie puikiai tinka jūsų rankai, yra pagaminti iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, su neslidžiomis rankenomis.
  •  Ilgos rankenos: Dauguma sodo prekės ir įrankių rankenos yra ilgos dėl priežasties – rankenos sumažėja lenkiant ir įsitempus. Ieškokite ergonomiškų sodo įrankių su ilgesnėmis rankenomis, kad pasiektumėte ankštas ir aukštas vietas be kopėčių, pvz., teleskopinės genėjimo arba įprastų gyvatvorių žirklių. Ilgos rankenos leidžia patogiai dirbti, išlaikant nugarą tiesią, taip sumažinant pasikartojančių traumų riziką.
  • Atsparus oro sąlygoms dizainas: jūsų sodo prekės ir įrankiai turėtų būti su jumis, kai dirbate ilgai sode. Rinkitės ergonomiškus sodo įrankius, pagamintus iš oro sąlygoms atsparių medžiagų, kad pailgintumėte įrankių tarnavimo laiką ir dirbtumėte sode efektyviau. Pirkite rankinius įrankius, kurie yra patvarūs, bet tinkami jūsų rankoms. Jei turite silpnus riešus ar jautrius pirštus, rinkitės https://sodasirnamas.lt/ sodo įrankius su pavaromis, pasukamomis rankenomis arba kilpomis rankenomis, nes šiuos įrankius laikyti daug lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *