Vestuvių fotografo paslaugos

Vartėte draugų vestuvinius albumus ir grožėjotės jų nuotraukomis? Galvojate, kad savo vestuvėms norėtumėte ne ką prastesnių fotografijų? Tokiu atveju jums bus reikalingas vestuvių fotografas, kuris atliks visus įmažinimo darbus. Šio specialisto paslaugų prireikia kiekvienai porai ir čia svarbu pabrėžti, kad jeigu norite gauti gražias nuotraukas, kurios būtų meniškos ir išsiskiriančios iš kitų, jums reikės ne ko kito, o kaip tik profesionalo paslaugų. Čia kalbame apie tai, kad vestuvių fotografavimo nereikėtų patikėti draugams, artimiesiems ar tiesiog pažįstamiems žmonėms, kurie visą įmažinimo procedūrą atliktų įprastu fotoaparatu.

Vestuvių fotografo paslaugos neapsiriboja ties įmažinimu – šiam specialistui teks atlikti ir nuotraukų koregavimo darbus. Tuo norime pabrėžti, kad nereikėtų galvoti, kad fotografas tiesiog atvyks ir profesionaliu fotoaparatu padarys keletą kadrų – tai nėra foto sesija, tai yra gana nekokybiškas darbas. Foto sesijos metu, fotografas gaudys geriausias vestuvių akimirkas, kuriomis tikrai norėsis pasigrožėti po visko. Trumpai tariant, fotografo darbas bus jus koordinuoti t.y. jis pasakos kaip ir kur pozuoti, aišku – gaudys ir tokius kadrus, kurių jūs nesitikėsite, nes šitaip gaunamos dar smagesnės akimirkos. Kas liečia patį fotografo darbą, tai žemiau pateikiame detalesnę informaciją, kurią turėtumėte žinoti ir jūs.

Fotografas atliks visas jūsų norimas foto sesijas. Tai reiškia, kad jam galėsite pateikti pageidavimus kur norėtumėte fotografuotis, o jis tiesiog vykdys jūsų paliepimus. Žinoma, foto sesijų gali būti ne viena, o kelios, tad čia viskas priklauso nuo kainos. Esmė yra tame, kad foto sesijų metu, fotografas stebės jus ir lieps pozuoti taip, kad būtų sukuriami malonūs akiai vaizdai ir prisiminimai. Žinoma, jis pastebės ir tam tikrus trūkumus – praneš jeigu reikės pasitvarkyti kaklaraištį jaunikiui, pastebės jeigu bus koks „kleckas“ ant suknelės ir t.t. Galiausiai, jūsų nuotraukos bus redaguojamos t.y. iš jų bus pašalinami akis bandantys „elementai“. Tai reiškia, kad galbūt bus pašalinami tam tikri atspalviai, nuotraukos galbūt bus retušuojamos, ant jų galbūt bus uždedamas specialus efektas ir t.t.

Galutiniame rezultate, jūs gausite kokybiškas nuotraukas, kuriomis džiaugtis galėsite bet kada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *