Paskolos be užstato turint vaikų

Finansų ekspertė Monika komentuoja, kodėl paskolos be uzstato dažnai reikalingos tiems, kas augina vaikus.

Sergantys vaikai ir sergantys tėvai

Anot Monikos, paskolos gali prireikti visiems tėvams, kurie nėra milijonieriai. „O milijonierių, kaip žinome, mūsų gyvenime nėra tiek ir daug. Tiksliau, tokių išvis beveik nėra arba mes jų nepažįstame. Paprasčiausios nedidelės paskolos be uzstato gali būti naudingos tada, kai vaikai suserga. Kai serga paprastomis žiemos ligomis, gripu, virusais – dažniausiai pajamų pakanka geresniam maistui ar vitaminams. Tačiau, jeigu vaikučio liga būna kokia nors rimtesnė arba tai netgi trauma, tada paskolos gali reikėti ir didesnės. Nesinori įsipainioti į didelius finansinius reikalus, todėl tokie greiti pinigai be uzstato tampa palankia alternatyva. Dar vienas dalykas, dėl kurio irgi gali tekti skolintis pinigų – tėvelių ligos. Ypač tada paskolos be uzstato gali reikėti, kai vaikus išlaiko tik vienas iš tėvų. Jeigu susergama rimčiau, tai netenkama dalies įprastų pajamų, galbūt ilgai neturima darbingumo, kol vyksta reabilitacija, tačiau viskas yra išgyvenama“, – sako finansų specialistė.

Vaikų specialieji poreikiai

Anot Monikos, specialieji vaikų poreikiai tampa dar vienu dalyku, kuris taip pat labai reikšmingas. „Paskolos be uzstato gali reikėti siekiant sukurti geresnes medicinines ir reabilitacijos sąlygas tiems vaikams, kurie turi specialiųjų poreikių dėl nuolatinių fizinių ar psichinių sutrikimų. Normalu, kad tam tikrais kritiniais momentais paskolos be uzstato padeda išspręsti sudėtingiausius klausimus. Kadangi jos suteikiamos be uzstato, tai gavimas neapsunkina savo biurokratiniais manevrais, ir paskolos yra labai lengvai ir patogiai paimamos“, – sako specialistė.

Vaikų ekskursijos

Anot Monikos, paskolos be uzstato ilgalaikes gali praversti net ir esant tokiems dalykams, kaip paprastoms ekskursijoms į užsienį ar po Lietuvą. „Paskolos be uzstato Kaune keliaujant į pramogų parkus net gali reikėtų. Tai tikrai nebus kažkokie milžiniški pinigai, kai reikalingos paskolos be uzstato pagal vekseli, tai turbūt bus nedidelė suma. Daug kas dažniausiai priklauso nuo pačių tėvų pozicijos, tačiau ir vaikai gali būti labai reiklūs. Taigi, paskolos be uzstato grynais kartais gali tiesiog situaciją paversti tokia, kad vaikas nebesijaus nuskriaustas ir taip pat galės keliauti į kažkokią ekskursiją“, – sako specialistė.

Specialios progos

Dar vienas žymus atvejis, kada gali būti svarbios paskolos be uzstato su vekseliu, tai – specialios progos, kurių metu vaikams reikia daugiau išlaidų. Monika komentuoja taip: „Tarkime, paskolos be uzstato Vilniuje gali reikėti, kai vaikas nori lankyti kokį nors po pamokų vykstantį būrelį, kuriame galbūt labai daug kainuoja pats lankymas, o gal įranga, gal reikia pirkti kažkokią brangią techniką“, – sako ji. Tarkime paskolos be uzstato Siauliuose ar kokiame nors kitame mieste gali reikėti, tarkime, einant į išleistuves ar kitą vietą, kur vaikai turi būti išpuošti. „Nemanykime, kad tik paskolos imonems be uzstato praverčia, kai jos rengia galingus įmonės vakarus. Tokių išlaidų gali prireikti ir kur kas jaunesniems švenčių dalyviams. Tarkime, mokyklose yra tendencija tikrai nepagailėti puošybos savo išleistuvių ar šimtadienio drabužiams. Ypač tai galioja merginų tarpe, kurios bet kokia kaina siekia sukurti kuo gražesnį įvaizdį. O šis gali pareikalauti nemažai išlaidų, juk kainuoja viskas: ir drabužiai, ir avalynė, ir makiažas, ir šukuosena, ir netgi pedikiūras bei manikiūras. Net ir tam gali būti reikalingi pinigai, auginant vaiką“, – sako specialistė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *