Parduodami butai turėtų būti perkami su NT brokerių pagalba

Nekilnojamo turto agentūrų bei privačių brokerių paslaugos visada buvo reikalingos vartotojams, tačiau po euro įsigaliojimo pasikeitus rinkos situacijai, pastebimas ir šių specialistų poreikis – profesionalaus agento paslaugos yra dabar kaip niekad paklausios, nes pakilus NT kainoms, žmonės nebežino kitų būdų kaip pigiau įsigyti ar išsinuomoti būstą, o būtent šie specialistai gali atlikti visus reikalingus darbus. Parduodami butai ne visada yra pigūs, todėl tenka gerokai pavargti dėl jų įsigijimo, tuo labiau, kad jeigu tenka apsiriboti ties kažkokia suma, tai be specialisto pagalbos tokį pirkinį įsigyti tampa per daug sudėtinga.

Perkant butą kažkuriame Lietuvos mieste, būtina žinoti apie jį visą svarbiausią informaciją. Jums reikia pardavėjo klausti visų smulkmenų, o taip pat pasidomėti ir apie patį rajoną. Juk nenorėtumėte gyventi ten, kur nusikaltimų skaičius yra didžiulis? Jums teks pasinaudoti tam tikromis interneto svetainėmis, kurios registruoja šiuos duomenis t.y. pagal adresą galite sužinoti kiek maždaug ir kokio pobūdžio nusikaltimų įvyksta tam tikrame rajone, o tiksliau – tame, kuriame yra jūsų būsimas pirkinys. Galvojate kam to reikia? Pagal tai galite nusiderėti kainą – jeigu butas bus pavojingame rajone, kuriame nelabai kas nori gyventi, tai galite nesunkiai nusiderėti kainą arba aišku – tai už jus padarys nekilnojamo turto agentas jeigu jį samdysite būsto paieškai.

Nekilnojamos turto agentūros žino visus veiksnius, kurie lemia kainos pokyčius t.y. jie žinos kada reikia derėtis ir ar nustatoma kaina yra adekvati. Jeigu naudositės jų paslaugomis, tai aišku, kad galite sutaupyti gana nemažai pinigų – visi darbai bus atliekami už jus ir jums nebereikės dėl nieko vargintis. Samdant agentą, jums tiesiog reikės pasirašinėti dokumentus ir aišku – lankytis siūlomuosiuose butuose ar išsirinkti vieną jų. Paieškoms jums nebeteks skirti laiko.

Perkant butą, būtina žinoti, kad galioja tam tikros teisinės procedūros, o jeigu jų neišmanote, tai vėl gi – nekilnojamo turto agentūra pasirūpins viskuo. Jos dėka, neturėsite kreiptis į teisininkus sudarant pirkimo – pardavimo sutartis, visi teisiniai procesai bus atliekami kur kas paprasčiau, nes agentūros turi sukaupusios reikiamą patirtį, todėl jums atkrenta papildomos išlaidos ir gana didžiulė našta laiko gaišimo atžvilgiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *