Ne vestuvinės suknelės kelia didžiausią nerimą planuojant šventę

Kiek gi laiko užtruks rinktis vestuvines sukneles? – to klausia ne viena būsima nuotaka. Garderobo paieška neturėtų trukti labai ilgai, nes Lietuvoje esantys salonai pasiūlys jums tai ko reikia. Dėl ko labiausiai turėtumėte nerimauti, tai būtent laiko eikvojimas. Nepalikite svarbiausių darbų paskutinei minutei. Tai taikoma ne tik ieškant suknelių ar avalynės, bet ir kitiems vestuvių planavimo darbams. Pastebima, kad kai kurios poro atideda būtinus reikalus paskutinei minutei, o tada jau tenka ieškoti įvairiausių problemų sprendimo būdų.

Suknelių paieška nebus sudėtinga jeigu visada viską darysite pagal planą. Aišku, turėsite skirti laiko ir internete, nes būtent čia ieškosite salonų, kuriuose galėtumėte įsigyti arba išsinuomoti rūbus bei avalynę su aksesuarais. Vestuvių apranga yra ryškiausias tokios iškilios šventės akcentas, todėl nenumokite į viską ranka – šį darbą atlikite nedelsiant, nes kitaip patinkančios suknelės galite ir neberasti.

Kas liečia kitus darbus, vestuvėse visada įprasta laikytis tam tikrų tradicijų. Na galbūt ne pačiose vestuvėse, bet jas tiesiog planuojant. Prieš šventę, dažnai svečiai nebūna susiderinę – kiekviena šventė pabrėžia tam tikrą atspalvį t.y. tą, kurį pasirenka jaunavedžiai. Prieš renkantis vestuvines sukneles, būtinai nusistatykite vieną spalvą, kuri dominuos jūsų šventėje. Ta spalva juk bus puošiami stalai, bažnyčia bei kitos vietos, todėl ieškodami suknelės, būtinai ieškokite ir pritaikomų aksesuarų. Apie tai informuokite pamerges bei pabrolius, kurie dalyvaus ceremonijoje bei stovės šalia jūsų santuokos metu.

Kalbant apie pasiruošimą, jau sakėme, kad darbų nevalia nukelti į pabaigą – viską atlikite kuo greičiau. Tiesa, suknelių ieškoti reikėtų neiškart – juk nežinosite kokių kūno apimčių būsite po kelių mėnesių ar  metų. Viskas priklauso  nuo planavimo laikotarpio – jeigu jis trumpas, garderobo ieškokite iškart, o jeigu skiriate bent jau metus – siūlytume vestuvines sukneles peržiūrinėti likus kokiems trims ar keturiems mėnesiams iki oficialios vestuvių dienos. Taip išvengsite bėdų, kai dėl nereikalingų kilogramų nebeįlysite į suknelę, kurią pirkote ar išsinuomojate prie pusmetį ar metus.

Vestuves reikia planuoti skiriant pakakamai laiko – tai galioja ir įskaitant ir suknelių paiešką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *