Dovanos vestuvių svečiams

Dovanos vestuvių svečiams – tapo įprastas atsidėkojimo ženklas užtai, kad žmonės aukojo savo brangų laiką, jog atvyktų pasveikinti ir kartu atšvęsti su jaunaisiais. Tokio tipo dovanos turi simbolinė reikšmę, todėl neverta sukti galvos ar dovana bus praktiška. Geriausios vestuvių dovanėlės svečiams – įvairiausi suvenyrai ir kita šventę priminsianti atributika, taip pat gražu, jei dovanojama pagal amžiaus grupes, tai yra vaikams dovanojami įvairiausi žaisliukai, o suaugusiems rimtesnę simbolinę reikšmę turintys daiktai.

Viena iš populiariausių dovanų vestuvių svečiams yra žvakės. Žvakės nebrangios, jų galima užsakyti įvairiausių formų, spalvų ir dydžių. Tai gali būti jaukios angelėlių, drugelių ar gėlių formos žvakės, kuriomis svečiai galės pasišildyti šaltais ir niūriais žiemos vakarais. Žvakės taip pat gali būti juokingos, erotinės ar bet kokios kitokios, priklausomai nuo kiekvieno vaizduotės ir vestuvių organizatorių požiūrio į šventės rimtumą.

Taip pat itin populiari vestuvių dovana svečiams yra nuotraukų albumai iš šventės. Albumai dovanojami šventės pabaigoje, kai visi susirenka atsisveikinti ir paskutinį kartą palinkėti sėkmės jauniesiems, pasinaudoję ta proga, jaunavedžiai gali visiems svečiams įteikti po nuotraukų albumą. Ši dovana tiek artimiesiems tiek ir kitiems vestuvių svečiams primins, jog jie dalyvavo dviejų žmonių naujo gyvenimo kartu šventėje.

Populiari, tačiau itin paprasta dovana yra padėkos atvirutės, adresuotos kiekvienam vestuvių svečiui atskirai. Tokiose atvirutėse dėkojama už palaikymą tokią svarbią gyvenimo akimirką, o jų viduje gali būti gražiausia jaunavedžių nuotrauka iš vestuvių šventės.

Dovanos vestuvių svečiams turėtų būti dovanojamos pagal amžiaus grupes, todėl vaikai turėtų gauti mašinėlių, lėlių ar kitų juos dominančių žaislų. Kiekvienas vestuvių svečias, nepriklausomai nuo jo amžiaus, yra vertas jį dominančios simbolinės dovanos, nes atkentėjo ilgai trunkančią vestuvių ceremoniją bažnyčioje ir buvo kartu tokią svarbią dieną jauniesiems, todėl turėtų būti apdovanojami net ir mažiausieji vestuvių svečiai.

Na ir turbūt pati originaliausia dovana vestuvių svečiams, tai kiekvieno svečio, bendros nuotraukos ar poros nuotrauka ant marškinėlių, puodelio, pakabuko. Kol svečiai linksminasi ir švenčia vestuves, nuotraukas ant įvairiausių daiktų spausdinančios įmonės, gali pasirūpinti itin originaliomis dovanomis. Tokio tipo dovanos bus netik puikus šventės priminimas, tačiau ir ganėtinai praktiškos, nes jas bus galima vilkėti, iš jų gerti ar kitaip panaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *