Kaip tinkamai pasirūpinti savo drabužių spinta

Tvarkingos drabužių spintos palaikymas yra nuolatinis ir tęstinis procesas. Tai tikrai nėra tai, ką būtų galima vos kartą atlikti ir apie tai pamiršti visam laikui. Mūsų drabužių spintą reguliariai papildo nauji drabužiai, o ką jau kalbėti apie besikeičiančius sezonus ir mados tendencijas. Todėl jei jums jau senokai sunkiai sekasi suvaldyti savo drabužių spintos turinį, būtų pats metas susipažinti su keliais praktiškais patarimais.

Drabužius skirstykite pagal kategorijas

Vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų atskirti savo drabužių spintoje laikomus drabužius yra jų suskirstymas pagal skirtingas rūšis (arba kategorijas). Pavyzdžiui, kelnes, sukneles, viršutinius drabužius, apatinį trikotažą ir kt. sudėkite į atskiras lentynas. Kai tai padarysite, ateis metas kitam žingsniui.

Atsisakykite to, ko jums nereikia

Skirstant drabužius į atskiras lentynas, jūs netruksite pastebėti, kad dalies drabužių jau labai seniai nedėvėjote ir dalis jų jums visiškai nebetinka. Tokiems drabužiams neturėtų likti vietos jūsų drabužių spintoje. Juos turėtumėte padovanoti arba parduoti. Tokiu būdu atlaisvinsite daugiau vietos savo spintoje ir kartu galėsite kur kas lengviau apsirengti, nes nebebūsite blaškomos daugybės jums netinkančių drabužių.

Naudokite tinkamas pakabas

Turėtumėte pasistengti išspręsti ir vizualinės netvarkos klausimą, suteikiant savo drabužių spintai supaprastintą išvaizdą. Tam puikiai tinka drabužiams skirtos pakabos. Tik tokiu atveju yra labai svarbu investuoti į tokias pakabas, kurios iš tikrųjų tinka tam, ką turite savo drabužių spintoje, pvz., jei turite ne vieną slidžią šilkinę palaidinę, naudokite kokybiškas medines pakabas.

Dažniausiai dėvimus drabužius laikykite akių lygyje

Viską, ką dėvite nuolatos, turėtumėte laikyti drabužių spintos viduryje akių lygyje, kadangi tokiu atveju jums juos bus daug lengviau pastebėti ir surasti, kai ryte bandysite greitai ir be didelio streso pasirūpinti savo įvaizdžiu. Tuo tarpu rečiau naudojamus drabužius dėkite tiesiai virš arba po populiariausių drabužių lentyna, o tuos drabužius, kuriuos dėvite itin retai, laikykite viršutinėje lentynoje.

Nepamirškite ir savo aksesuarų

Labai svarbu, kad kaskart pradėjusios ieškoti drabužių, kurie jums tądien galėtų tikti geriausiai, kartu netoliese visuomet galėtumėte lengvai matyti ir savo turimus aksesuarus. Todėl pagalvokite apie papuošalams skirtus laikiklius ir prie sienos prikabinamus kabliukus, ant kurių galėtumėte pasikabinti diržus, skrybėles ir kitus aksesuarus.

Kontroliuokite drabužių spintos turinį

Kad ir kiek daug pastangų skirtumėte reguliariam savo drabužių spintos tvarkymui, kiekvieno sezono pabaigoje jūsų spintoje vis tiek atsiras tokių drabužių, kurie jums netinka ar kurie visiškai nedera prie jums patinkančio stiliaus – ypač, jei jūs negalite atsispirti reguliariems apsipirkimams.

Tačiau tam, kad galėtumėte visą tai lengviau suvaldyti, galite vadovautis viena labai paprasta, tačiau naudinga taisykle – „vienas drabužis įeina, o kitas išeina“. Tai reiškia, kad jei jūs nusprendžiate įsigyti naują drabužį, kuriuo papildytumėte savo drabužių spintą, iš jos vienas drabužis turėtų iškeliauti. Tokiu būdu jūs galėsite daug lengviau kontroliuoti savo drabužių spintos turinį ir išvengti spintos perpildymo nereikalingais ir nedėvimais drabužiais.

Pabaigai

Kalbėti apie drabužių spintos tvarkymą galima dar labai ilgai, tačiau galiausiai visa tai tiesiogiai priklauso nuo to, kokie yra jūsų apsipirkinėjimo įpročiai ir kaip dažnai esate linkusios keisti savo įvaizdį. Tuo tarpu, jei jums jau seniai pabodo kasdien dėl jūsų įvaizdžio formavimo kylantis stresas, pasistenkite investuoti į klasikinius drabužius ir prieš kiekvieną naują sezoną peržiūrėkite, kas yra jūsų drabužių spintoje.

Informacija: Sidonas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *